Müügitingimused

ÜLDSÄTTED

1.  Käesolevad Tööd.ee e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad tööd.ee e-poest ostmisel internetiaadressilt https://tood.ee/ . Teenuse müüja on Tööd.ee (edaspidi: müüja), aadress xxx, Tallinn, registrikood 123456789, e-posti aadress tood@tood.ee. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel tööd.ee e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
2.  Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil https://tood.ee/ . Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendi ja müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.
3.  Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.
4.  Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad tööd.ee lehel teenuste ostmisel. Tööd.ee müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde.

Hinnad on eurodes ja neile ei lisandu käibemaksu.

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud teenused ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda valikus olevate makselahenduste abil.

– Tasumine Maksekeskuse kaudu 
Kui valite makseviisiks “Maksekeskus” on teil võimalik otse tellimuse eest tasuda ning tellimus läheb töösse seega kohe peale Maksekeskuses ülekande teostamist. Pärast raha laekumist loetakse ost sooritatuks ja  kinnitus koos infoga saadetakse Teie poolt märgitud e-posti aadressile

Tööd.ee on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Maksekeskus AS keskkonna kaudu on võimalus tasuda kasutades järgnevaid pangalinke: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID.

Teenuse tarnetingimused

Kuna tööd.ee keskkond müüb digitaalseid tooteid (tööpakkumiste avaldamise paketid), siis kauba tarnimist ei toimu.

Kinnituseks, et tellimus on õnnestunud, on see, kui Klient saab avaldada tööd.ee keskkonnas oma töökuulutuse vastavalt paketi tingimustele.

Esimesel korral tuleb tööd.ee administraatoril kliendi poolt lisatud töökuulutus aksepteerida (hiljemalt 3 tööpäeva jooksul) ja järgmiste pakettide ostmisel ja töökuulutuste lisamisel toimub töökuulutuste lisamine süsteemi automaatselt ja koheselt.

Pretensiooni esitamise õigus

Tööd.ee vastutab ostjale müüdud teenuse lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile tood@tööd.ee

Kui ostetud teenusel on puudused, mille eest tööd.ee vastutab, siis tööd.ee lahendab tekkinud mured selliselt, et kliendil on võimalik teenust tarbida ja kasutada.

Juriidiliste isikute tellimustel taganemisõigus puudub. Ostetud teenuse kasutamisest loobumisel raha ei tagastata (v.a juhul, kui tööd.ee poolt on ilmnenud teenusel puudus ja seda ei ole võimalik lahendada 30 päeva jooksul). Juhul, kui teenust ei saa kasutada ja tööd.ee ei ole 30 päeva jooksul lahendust leidnud siis on tagastame raha kliendi arvelduskontole, kust makse tehti, 14 päeva jooksul.

Tööd.ee vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.